Listopad 2011

Oblek Angelica

30. listopadu 2011 v 15:51 | Therressa |  Angelica
Pardon,Angeličino oblečení nebylo na netu k nalezení :( Tak alespoň tohle...

Angelica obrázky

30. listopadu 2011 v 15:46 | Therressa |  Angelica

Zrádná-pod lupou

30. listopadu 2011 v 15:34 | Therressa |  Angelica
Měla být jeptiškou. To by ovšem nesměla potkat Jacka Sparrowa.
Poprvé se objevuje ve čtvrtém pokračování úspěšné série Piráti z Karibiku na vlnách podivna, ve filmu je pár zmíněk o tom, že pochází ze Sevily.

Na začátku filmu cestuje Jack do Londýna, kde potkává Angelicu, a to tím způsobem, který skoro nikdo nečekal, Angelica se za něj přestrojí, aby naverbovala muže do posádky svého otce, Jack ji odhalí a jak sama Angelica ve filmu řekla Jackovi: "Ze všech pirátů jsi nejsnáz napodobitelný."


Druhý den ráno se Jack probudí na palubě lodi: Pomsta královny Anny a zjišťuje, že Angelica není nikdo jiný, než dcera samotného černovouse, ona mu ale tvrdí, že to jenom předstírá a vlastně mu nalhává pravdu. Vyslechla proroctví o smrti svého otce a snaží se zachránit jeho duši před věčnými muky pekel. Proto hledají pramen mládí, aby mohla otci opatřit nějaká ta léta na víc. Ovšem po pramenu jdou i španělé, kteří pramen na konec zničí, a angličani vedení Barbossou, který se po tom co zabije černovouse stává kapitánem jeho lodi.

Barbossa chce černovouse zabít tím, že hosekne otrávenou šavlí a skutečně to tak učiní, ale o šavli se omylem řízne i Angelica, Jack ji chce zachránit a tak vezme dva poháry na vodu z pramene , kterou nabere a do jednoho poháru přidá slzu mořské pany, kterou před tím zajali s tím, že kdo vypije pohár se slzou dostává léta toho, kdo vypije ten druhý pohár. Jack je dá vypít Angelice a černovousovi, který se zachová sobecky a vezme si tu se slzou, čím jasně zkrátil Angeličin možný život, jakmile to vypijí, Jack přijde s tím, že to možná bylo opačně, ale už se nedá nic dělat.

Angelica přežila a je dost naštvaná na Jacka, ten ji poté vysadí na ostrově s tím, že jen pomohl udělat jejímu otci to, co by měl udělat každej správnej táta, Angelika spustí scénu, že ta léta patřila jemu a protestuje, že ji na tom ostrově nemůže jen tak nechat, řekne mu, že čeká dítě, Jack zaprotestuje, že by si něco takového musel pamatovat. Angelica řekne "A jak si mám asi rozvázat ty pouta?" načež Jack odpoví: "Ale prosim tě, rozvázala si je už před půlhodinou a teť čekáš na vhodnou chvíly abys mně mohla praštit." poté se otočí a zachytí klacek, kterým se ho Angelica pokoušela praštit. Jack jí hodí pistoli s jedou kůlkou s tím že tudy jde obchodní trasa a že se nemusí bát, a nasedá do člunu, Angelica na něj vystřelí a on si neodpustí poznámku: "Vedle."
A to je zatím vše co o Angelice víme.

Černovousova dcera

30. listopadu 2011 v 15:31 | Therressa |  Angelica
Angelica je ten typ ženy,která obyčejně získá vše,po čem touží. Ale prahne tato půvabná pirátka po prameni mládí,nebo po srdci Jacka Sparrowa?
Ať už si ve skutečnosti brousí zuby na cokoli,selhání si nepřipouští-vždyť se spříhla s ďábelským Černovousem a jeho poslušnou posádkou nemrtvých!

Anděl s ďáblem v těle
Angelica nosí na krku křížek,který je památkou na její dětství,které prožila v klášteře. Ta doba je sice nenávratně pryč,ale ona ho nosí i nadále,aby tak zmátla ostatní,kteří ji pak považují za milou a nevinnou dívčinu.

Moře zlomených srdcí
Říká se,že Angelica je jediná žena,kterou kdy Jack Sparrow skutečně miloval. O tom,zdali mu ona zlomila srdce nebo zda ji on opustil se ti dva dávní milenci neustále přou.

Tajemná dívka
Angelica se nečekaně zjeví v Jackově životě a chce,aby se stal kapitánem Černovousovy lodi. Ale obestírá jí tajemství-Proč se taková nezkrotná žena rozhodla sloužit jednomu z nejhrozivějších padouchů všech moří?!

Angeličino heslo: ,,Nebudu se na nic ptát,protože pak mi nikdo nebude lhát."

Charakteristika: Je dokonalá v převlecích-dokáže člověku namluvit lež,i když je to pravda :))

Říká se,že Angelica je Černovousovou dcerou- a ano na konci filmu se dozvídáme,že tomu tak vážně je (tedy bylo..).

Zázrak grafika

29. listopadu 2011 v 21:44 | Therressa |  Davy Jones
Musím říct,že posádka Bludného Holanďana musela dát grafikům zabrat. Všcihni kromě Davyho jsou jen počítačově! A jak vznikl Jones? Tady to máte!
Jones obrázky I.

29. listopadu 2011 v 21:35 | Therressa |  Davy Jones
,,Bojíš se smrti?" (Davy J.)
,,A co ty? Opojnej pocit držet v ruce takhle něčí život!" (Jack..)
,,Calipsóóóó!"

Nenapravitelný "muž"

29. listopadu 2011 v 21:32 | Therressa |  Davy Jones
Ať se na to podíváme z jakékoli stránky, končíme u toho, že v tomto případě není žádné omluvy, která by ospravedlnila Davyho a jeho počínání. Než ho zradila jeho "milovaná Kalipsso" býval člověkem ve službách mořských vln. A právě ty z něj udělali stvůru bez srdce, žijící z utrpení svých obětí.
Po tom, co si vyřízl srdce z těla, se z něj stala mořská bytost. Jeho kůže se změnila ve sliznatý povlak chobotnic a tělo se dokonale "adaptovalo" na život pod vodou. Z nosu mu zbyly rybí škvíry, plnovous mu nahradily četná chapadla a ústa se mu zozšířili, aby daly prostor obrovitým zubům. Z kdysi modrých očí jsou úzké žluté žraločí štěrbiny bez obočí.
Je vysoké a mohutné postavy. Místo pravé ruky má dlouhé chapadlo, misto levé krabí klepeto, z pravé nohy se utvořil jakýsi pahýl a levá je porostlá korály a mořskými minerály. Jeho kalhoty už pochopitelně neexistují, košile rovněž. Z vesty, na které mu za šátkem a opaskem visí v pochvě nevábná šavle, odpadávají kusy "hmoty". Plášť je v dokonalém rozkladu a zbývají z něj jen cáry. Na hlavě nosí bledý šátek a dvoucípí čertovský klobouk, který nikdy nesundává.
Zjevem se člověku podobá jen matným odleskem. O to hořší je ale fakt, že jeho krutá a naprosto bezcitná duše je čistě lidská. Žadný tvor není schopen větší krutosti, něž sám člověk. Jones to jen potvrzuje.
Jako každý člověk se dokáže upnout ke svým věcem. Ke své lodi, mazlíčkovi Krakenovi, své originální dýmce z krabích klepet, na které dost visí. Umí dobře hrát na varhany "vlastní výroby", tesknící z jeho kajuty. Velké uspokojení mu přináší muka jiných lidí. Těm "vyvoleným" připravuje pěkně dlouhou službu na jeho lodi, kterou si paradoxně sami zvolí, aby unikli jisté smrti. Vyberou si ale úděl horší než-li smrt.
"Sám život je krutý, proč by to tedy po smrti mělo vypadat jinak."
Jonesovo životní heslo, které dodržuje s železnou přesností. Jeho koníčkem je zabíjení a mrzačení lidí. Nic pro něj není větší zábavou, než masakrování pirátů, námořníků a potápění jejich lodí. Dalo by se říct, že je inteligentní, ale svou mysl vyživuje vlastní krutostí. Miluje mořské bouře a vánice. Společně s Holanďanem jim vládne už pěknou řádku let. Je stejný jako on. Zapovězen a odsouzen bloudit. Jones na pevninu smí stoupnout jen jednou za deset let (štědrý dárek Kalipsso) a tak mu věčně dělají společnost členové jeho posádky, společně s hracím přívěškem. Ten mu opět dala ona můza. Nejspíš, aby na ni nemohl nikdy zapomenout.
Největší chyba v jeho "posmrtném" životě byla dohoda uzavřená s Jackem Sparrowem. Nedovtípil se nebezpečnosti tohoto slabě vypadajícího muže, což se mu stalo osudným. Zapšklý Davy neměl náladu na jeho vylomeniny ani na jeho stejně nebezpečné přátele Willa a Elizabet Turner.
Je velmi samotářský a společnosti se vyhýbá obloukem. Většinu času tráví ve své kajutě, za doprovodu svých varhan, přívěšku a svého utrpení. Ani po tolika letech se mu nedaří zapomenout. Vedle životního ponížení v něm zůstává hrdost a pýcha. Mluví stroze a sekaně, ale jasně. Má stále obrovskou sílu, kterou umí využít jak za kormidlem tak v boji. Je velmi těžkým protivníkem. Dokáže se přemístit kam je mu libo, země je jediným bezpečným místem, kde mu lze uniknout.
Pro tak nesmělého a uzavřeného člověka je zrada jediné milované osoby tou největší ránou do duše. Svým konáním a činy netrestá jen ostatní, ale hlavně sám sebe. Zanevřel na lásku, přátelství a zapoměl na to, že navzdory všemu je v člověku i něco dobrého. Zbývá mu jen samota.
To jediné, v co doufáme je, že v pekle najde konečně klid a mír.


zdroj: kapitankajackie.blog.cz


To já jsem moře..

29. listopadu 2011 v 21:31 | Therressa |  Davy Jones
Jak řekla jeho můza: "Býval to človek moře, skvělý námořník, dokud nenarazil na to, co sužuje všechny muže"!
Davy Jones byl jako sůl. Společne s vodou se stal vodou mořskou. Stejně jako ona dokázal pomáhat a přinášet užitek, ale také štípat, pálet a týrat své protivníky. Samotář, který nikdy neměl přátele ani blízké, byl s mořem tak často, až se do něj zamiloval.
"Byla to žena proměnlivá, krutá a nezkrotná jako moře samo. Nikdy ji nepřestal milovat".
Bohyně moří Kalipsso ho pověřila úkolem. Deset let se na moři starat o ty, co tam našli svou smrt. O ty, co sama zabila. A po těch dlouhých deseti letech mohl být na chvíli s tou, která ho skutečně milovala. S ní. Po deseti letech se však "proměnlivá, krutá a nezkrotná" Kalipsso na schůzku nedostavila.
"S tou bolestí co mu způsobila, už nechtěl ani memohl dál žít, ale nestačila k tomu, aby zemřel"!
Zradu milované osoby Davy neunesl. Dohodl se s prvním bratrským sněmem tehdejších pirátských králů moří, že jim prozradí, jak uvěznit zrádnou bohyni, která jim celé věky brání v nadvládě nad sedmi moři, do jediného lidského těla. Za slib, že zůstane uvězněna navěky. Na důkaz slibu a na znamení příslušnosti mezi devět pirátských králů si rozdali devět tolarů. Kalipsso byla uvězněna a Jones se zbavil toho, co mělo patřit jí.
"Už ho nebavilo zažívat ty nepatrný, pomíjivý radosti, který život nabízí. A tak si vyříznul srdce, uzamknul ho v truhle a tu schoval před světem. Ten klíč nosí neustále u sebe".
Narušil svůj úděl i sám sebe. Přestal se starat o mrtvé námořníky a místo toho jim na své palubě chystá osud horší než smrt. Ten který čeká i na jeho dlužníka Jacka Sparrowa a který již splácí nebohý otec Williama Turnera, Štruple Bill, Jackův přítel. Stal se z něj netvor. Stejný netvor, jako jeho milovaný Kraken.

Barbossa obrázky II.

29. listopadu 2011 v 21:29 | Therressa |  Kapitán Hector Barbossa
Další várka obrázků našeho kapitána číslo 2 :)


Barbossa obrázky I.

29. listopadu 2011 v 21:25 | Therressa |  Kapitán Hector Barbossa
Závislý na opičce jménem Jack :D
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.