Popisy postav

27. listopadu 2011 v 14:33 | Therressa |  Piráti z Karibiku 4: Na Vlnách podivna
Stávající i nové postavy: Zde jsou krátké popisky:)

JACK SPARROW

Legendární pirát Sedmi moří, kapitán Jack Sparrow, je nenapravitelný podvodník známý v celém Karibiku. Má obvykle potíže se slušným chováním, nebývá moc střízlivý, ale vždy se dokáže prosadit a jít si za svým. Pořád bojuje své předem ztracené bitvy, ve kterých prohrává s eleganci sobě vlastní. Největší Jackovou láskou je moře a hned za ním je jeho milovaná loď Černá perla, kterou věčně ztrácí a nalézá, aby ji zase ztratil. Po bojích s prokletým kapitánem Hectorem Barbossou, obávaným Davy Jonesem a ničemným Lordem Cutlerem Beckettem v minulých dílech, se kapitán Jack Sparrow nyní musí utkat s nechvalně proslulým kapitánem Černovousem. Ještě větší pozor si ale bude muset dát na krásnou Angelicu, jejíž minulost si v pestrosti moc nezadá s tou Jackovou.


ANGELICA
Žena, u které nikdy nevíte, co je pravda a co lež, Angelica, je možná dcerou samotného Černovouse. Mistryně převleků Angelica se naučila všelijakým podvodným kouskům od toho nejlepšího učitele, kapitána Jacka Sparrowa. Námořnice každým coulem, zdatná šermířka a bojovnice směle se rovnající i těm nejdivočejším pirátům - taková je Angelica, která však má jen jeden jediný cíl: zachránit nesmrtelnou duši kapitána Černovouse před věčným zatracením, to i za cenu obelhání prolhaného a převezení prohnaného kapitána Jacka.


ČERNOVOUS (EDWARD TEACH)
Černovous je jméno, které nahání hrůzu a děs každému, kdo se plavil po moři. Nebo kdo měl smůlu a potkal ho na souši. Posádku jeho vlajkové lodi Queen Anne's Revenge tvoří zombie, kteří se zdobí kostmi svých obětí, chrlí oheň na nepřátelské lodě, nebo klidně na člena vlastní posádky, který upadl v nemilost. Černovous ovládá černou magii i meč, který zdobí jeden ze safírů Tritóna. Černovous teď žije v obavách ze smrti, která mu byla prorokována. Jedinou jeho nadějí je bájný Pramen mládí. Černovous je odhodlán ho najít za každou cenu - ať to stojí cokoli a ať se mu v tom snaží neuváženě zabránit, kdo chce.


KAPITÁN HECTOR BARBOSSA
Hector Barbossa, zlý pirát, který se vrátil z říše mrtvých, dokáže přežít všechno. Po ztrátě nohy - a Černé perly - Barbossa vyměnil pirátskou černou a stříbrnou uniformu za modrý a zlatý stejnokroj královského námořnictva. Teď se živí jako korzár na lodi Providence pod anglickou vlajkou jejího veličenstva. Barbossa tvrdí, že je zcela oddán králi a vlasti. Ale co žene Barbossu za Pramenem mládí? Je to jeho čest nebo pomsta? Setkání kapitánem Jackem, Černovousem a se svým osudem?

Zde jsou pouze hlavní postavy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.