Předmluva producenta

27. listopadu 2011 v 13:20 | Therressa |  Piráti z Karibiku 4: Na Vlnách podivna

Jerry Bruckheimer

Dobrých věcí se někdy člověk nemůže nabažit,a já si myslím,že jsme se rozhodli již po čtvrté vypravit do světa karibských pirátů ze stejného důvodu,který jsme stále dokola slýchali od diváků: PROTOŽE NÁM CHYBĚL!
Je to stejné jako jezdit v dětství na letní tábory-člověk najde skvělé kamarády a za pár týdnů se zase musí rozloučit.
Ale teď,po příliš dlouhé odmlce,jsme opět všichni spolu: Johnny Depp, Geoffrey Rush,Kevin McNally,Keith Richards,scénáristi Ted Elliot a Terry Rossio,kameraman Dariusz Wolski,kostýmní návrhářka Penny Roseová,skladatel Hans Zimmer a mnoho dalších. Jako na každém dalším táboře se ale i tady setkáme se spoustou nováčků,za jejichž přítomnost jsme velmi vděční. Jsou to zejména režisér Rob Marshall,herci Penélope Cruz,Ian McShane,Sam Claflin a Astrid Bergés-Frisbeyová, a hlavní architekt John Myhre.


Chtěli jsme do úchvatného pirátského světa proniknot hlouběji,a tak jsme přišli s příběhem,v němž se nové postavy pustí do napínavé a občas legrační výpravy za mýty opředeným Pramenem mládí. Ta je zavede z přeplněných uliček Londýna poloviny 18.století až na palubu tajemných a nebezpečných plavidel a na ostrovy obydlené nemrtvými a mořskými pannami. Čekají na ně opravdu podivné vlny a celý film je navíc ve formátu Disney Digital 3-D,takže Vás vzrušující dobrodružství doslova obklopí. Natáčeli jsme napřed na plážích,v džunglích a vodách havajských ostrovů Kauai a Oahu,pokračovali jsme ve velkolepých kulisách postavených v Hollywoodu a na skutečném opuštěném ostrově v Portoriku a skončili v historických skvostech a obřích ateliérových scénách v Anglii.
Všichni doufáme,že si tuhle výpravu pořádně užijete!

Zdroj: Obrazový průvodce Piráti Z Karibiku. Prosím nekopírovat. (Když už tak se zdrojemKřičící)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.