Úvod k druhému dílu

26. listopadu 2011 v 20:29 | Therressa |  Piráti z Karibiku 2: Truhla Mrtvého muže
Můj nejméně oblíbený díl-Jack na konci zmizí v Krakenově držce...:(
Přesto tu mám úvod k Pirátům a truhle mrtvého muže! Vždyť přece Mrtví už nic neřeknou :))
Jerry Bruckheimer: Miliony lidí od 8 do 80 let se s námi rádo svezlo na vlně Pirátů z Karibiku:Prokletí Černé perly a zcela zřejmě chtěli více. Takže jsme natočili film Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Film, v němž se opět setká skoro celá parta z prvního filmu a kromě ní se objeví také nové postavy. Gore je zpět, stejně tak Ted s Terrym a samozřejmě Johnny, Orlando, Keira a mnoho herců vedlejších rolí. Natočit pouhou napodobeninu nás ani v nejmenším nelákalo. Místo toho v Truhle mrtvého muže pokračuje děj rozehraný v prvním filmu. Milujeme tyto postavy a chceme vidět, co se s nimi stane, když prohloubíme jejich charakter a necháme je žít v příběhu dál. Mnoho prvků použitých v Truhle mrtvého muže se opírá o pirátskou tradici a mytologii všech moří světa.
Coby odrazový můstek příběhu nám slouží britské dějiny 18. století. Máme ohromujícího nového padoucha Davyho Jonese, který se společně se svým mužstvem neuvěřitelně liší od toho, co jsme doposud mohli vidět, stejně tak jako touhou po moci posedlí anglický aristokrat Lord Cutler Beckett z Východoindické společnosti.
zdroj: kapitankajackie.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.