Vznešená slečna

29. listopadu 2011 v 18:24 | Therressa |  Elizabeth Swann (Turner)
Mladá slečna Elizabeth Swann se narodila do náruče přepychu, hojnosti a marnotratnosti anglické aristokracie. Je dcerou guvernéra karibského přístavního města Port Royal, Wetherbyho Swanna. Ten ji miluje nadevše a je schopen snést jí modré z nebe. O to víc, když přišla o matku ještě jako malá holčička.
V každém případě nikdy nestrádala. Jako členka anglické šlechty nosí ty nejhonosnější šaty podle poslední módy, nesmí vynechat ani jeden čajový dýchánek a musí se chovat jako poslušná, správně vychovaná mladá dáma. Ovšem není to zdaleka to, po čem Elizabeth touží. K nelibosti svého otce tajně čte a koumá nad knihami o pirátech, kde se dočetla o těch nejznámějších padouších tehdejší doby, mezi něž patří i kapitán Jack Sparrow.
Při plavbě z Anglie zpádky domů poznala svou jedinou lásku "piráta" Williama Turnera. Když ho vylovili z trosek zničené lodi, sebrala mu pirátský medajilon, který měl na krku. Z obavy, že ho obviní z pirátství a pověsí, si medajilon schovala k sobě.
Nyní je z ní mladá žena "na vdávání" a toho využívá James Norrington, poručík čerstvě povýšený na komodora. Požádá jí o ruku, ale Elizabeth má v srdci jediného, svého Willa. A svou lásku nám náležitě prokáže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.