Will s Eliz se vrací?!

28. listopadu 2011 v 19:06 | Therressa |  Novinky
Našla jsem další články od lidí,kteří by o filmu něco měli vědět. O tomhle se diskutovalo..


,,Je to něco jako navázání na aztécký poklad z jedničky a Bludného Holanďana z trojky. Znovu se tam objevuje Calypso, která Willa dokáže zbavit kapitánství na oné lodi. Angelica je pořád na tom ostrůvku, kde ji Jack vysadil a hlavními nepřáteli jsou podle té stránky aztéčtí piráti."

ROZHOVOR

Ještě předtím, než vyšel celosvětový úspěch Piráti z Karibiku: Na Vlnách podivna, Disney připravoval Piráti z Karibiku 5 v lednu tím, že najme spisovatele Terry Rossio. Ještě jsme neslyšeli nic o pokračování, kromě hřmění, že Johnny Depp je blízko podpisu smlouvy. Nedávno jsem si promluvil s hercem Kevinem McNally, který hraje Joshameeho Gibbse v této sérii, a on ukázal, že může být s pohledem upřeným na rok 2012 jako rok zahájení výroby Pirátů z Karibiku 5. Tady je to, co jsme se dozvěděli...


,,Myslím, že je záměrem natočit další Piráty v létě 2012. Zda k tomu dojde nebo ne, nevím. Doufám, že ano. Docela se mi chce na dovolenou na Havaji na konci svého divadelního běhu, tak to bude fungovat dokonale pro mě. Myslím, že máme v úmyslu to tak dělat už příští rok. Myslím, že dva roky mezi každým filmem je velmi dobré pro diváky. Když jsme dali 2 a 3 díl bez větší odmlky ,myslím, že to bylo asi trochu brzy. Takže, kdybychom začali natáčet příští rok, vyjde to pravděpodobně v roce 2013. To by bylo dobré. "

Když jsem se ho zeptal, jestli se Rob Marshall vrátí do natáčení Pirátů z Karibiku 5, řekl, nic není dosud oficiální.Ale věří, že úspěch Pirátů z Karibiku: Na Na vlnách podivna by ho řadil na první místa v seznamu.

"Tyto věci se mě tolik netýkají. Nejsem první, komu budou řečeny všechny novinky, takže nevím. Ale já bych si to představoval tak,že díky obrovskému finančnímu úspěchu čtvrtého dílu,bude jako první v přístavu:). Možná, že má představu, zda chce udělat další pirátský film nebo ne. Nevím. Všechny tyto věci jsou ve vzduchu. "

Text jsem vlastnoručně zjednodušila a přeložila. Prosím kopírovat pouze se zdrojem,děkuju.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.