Zrádná-pod lupou

30. listopadu 2011 v 15:34 | Therressa |  Angelica
Měla být jeptiškou. To by ovšem nesměla potkat Jacka Sparrowa.
Poprvé se objevuje ve čtvrtém pokračování úspěšné série Piráti z Karibiku na vlnách podivna, ve filmu je pár zmíněk o tom, že pochází ze Sevily.

Na začátku filmu cestuje Jack do Londýna, kde potkává Angelicu, a to tím způsobem, který skoro nikdo nečekal, Angelica se za něj přestrojí, aby naverbovala muže do posádky svého otce, Jack ji odhalí a jak sama Angelica ve filmu řekla Jackovi: "Ze všech pirátů jsi nejsnáz napodobitelný."


Druhý den ráno se Jack probudí na palubě lodi: Pomsta královny Anny a zjišťuje, že Angelica není nikdo jiný, než dcera samotného černovouse, ona mu ale tvrdí, že to jenom předstírá a vlastně mu nalhává pravdu. Vyslechla proroctví o smrti svého otce a snaží se zachránit jeho duši před věčnými muky pekel. Proto hledají pramen mládí, aby mohla otci opatřit nějaká ta léta na víc. Ovšem po pramenu jdou i španělé, kteří pramen na konec zničí, a angličani vedení Barbossou, který se po tom co zabije černovouse stává kapitánem jeho lodi.

Barbossa chce černovouse zabít tím, že hosekne otrávenou šavlí a skutečně to tak učiní, ale o šavli se omylem řízne i Angelica, Jack ji chce zachránit a tak vezme dva poháry na vodu z pramene , kterou nabere a do jednoho poháru přidá slzu mořské pany, kterou před tím zajali s tím, že kdo vypije pohár se slzou dostává léta toho, kdo vypije ten druhý pohár. Jack je dá vypít Angelice a černovousovi, který se zachová sobecky a vezme si tu se slzou, čím jasně zkrátil Angeličin možný život, jakmile to vypijí, Jack přijde s tím, že to možná bylo opačně, ale už se nedá nic dělat.

Angelica přežila a je dost naštvaná na Jacka, ten ji poté vysadí na ostrově s tím, že jen pomohl udělat jejímu otci to, co by měl udělat každej správnej táta, Angelika spustí scénu, že ta léta patřila jemu a protestuje, že ji na tom ostrově nemůže jen tak nechat, řekne mu, že čeká dítě, Jack zaprotestuje, že by si něco takového musel pamatovat. Angelica řekne "A jak si mám asi rozvázat ty pouta?" načež Jack odpoví: "Ale prosim tě, rozvázala si je už před půlhodinou a teť čekáš na vhodnou chvíly abys mně mohla praštit." poté se otočí a zachytí klacek, kterým se ho Angelica pokoušela praštit. Jack jí hodí pistoli s jedou kůlkou s tím že tudy jde obchodní trasa a že se nemusí bát, a nasedá do člunu, Angelica na něj vystřelí a on si neodpustí poznámku: "Vedle."
A to je zatím vše co o Angelice víme.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lili lili | 18. července 2012 v 13:30 | Reagovat

angelica a jack by byly sladkej parecek... :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.