Ammand

8. prosince 2011 v 21:08 | Therressa |  Ostatní postavy
Ammand je korzár, pirát a hlavně jeden z devíti pirátských vládců. Je vládce Černého moře. Je známý pro své zločiny proti církvi. Žije v Turecku a jeho lod' se jmenuje Seref. Víme o něm jen, že se účastnil 4. zasedání bratrského sněmu v Zátoce vraků. Jedinní dva piráti ke kterým má respekt jsou kapitán Eduardo Villanueva a kapitán Teague.Ve 4. zasedání bratrského sněmu se ukázaly 3 možnosti jak přežít Beckettův útok:

1. zůstat v Zátoce vraků
2. bojovat
3. vyvolat pohanskou bohyni Kalypso

Když s tímto třetím nápadem přišel kapitán Barbossa všichni se mu vysmáli, pak přišel Teague podíval se do Zákoníku a usoudil, že Barbossa má pravdu a proto musí zvolit ihned pirátského krále. Každý kapitán, ale může hlasovat pro sebe a tak to taky Ammand udělal, ale bylo mu to k ničemu, protože Jack Sparrow zvolil králem Elizabeth Swannovou. Ta navrhla válku s Beckettem a Davy Jonesem . Ammand i všichni ostatní tento boj přežili a vrátili se na Černé moře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.