Joshamee Gibbs

8. prosince 2011 v 21:05 | Therressa |  Ostatní postavy
Joshamee Gibbs býval kdysi námořníkem ve službách Anglie. Vždycky všechno sváděl na piráty, i když mu nikdo nevěřil ( on měl však pavdu). Od námořnictva však odstoupil a odplul na Tortugu. Poprvé se objevuje na začátku prvního dílu, kde je ještě jako námořník ve službách Anglie. Byl také první kdo zahlídl loď kterou zničila Černá Perla. Poté se objevuje na Tortuze ,když ho schání Jack Sparrow s tím. že chce spět Černou Perlu. Gibbs měl za úkol sehnad posádku, což také udělal. V posáce se poprvé objevili například Cotton a Marty. On sám byl první důstojník. Při honbě černé perli není moc vidět jen když Wilovi říká různé příběhy. Na konci je se všemi ostatními členy zajat a poté vysvobozen Elizabeth. Nejdřív uvězněnému Jackovi nechce pomoct ale na konec si pro něj s ostatními členy připluje do Port Royal a zachrání ho před popravou. Dále s vyskytuje ve druhém díle opět na začátku kde opijí ,sleduje ptáky kteří mějí brutálně zabít vězně nedaleké věznice( mezi nimi byl i Jack). Jack však uprchl a dostal se na perlu kde zjistil že nezná kurz. Gibbs byl mezi prvními .kteří pochopili ,že Jack nezná kurz. Dále se objevuje na Isla de Phelegost kde díky Wilovi lsti a svalům uniknou kanibalům. Poté je z Jackem u Tia Dalmy, která dá Jackovi hlínu. Dale se vyskytuje v boji z Holanďanem ,kde se jemu a téměř všem členům posádky podaří uniknout. Za chvíli se však musí utkat z Krakenem, kde Gibbs jako jeden z hodně mála přežie a unikne. Na posledy ve druhém díle se objevuje znovu u Tia Dalmy, kde chce zachránit Jacka, kterého Kraken sežral. Když uviděl Barbossu se přibližovat společně s ostatními byl překvapen. Poté se objevuje ve třetím díle v Singapuru kde je jako jediná pojistka Barbossy a Elizabeth. Na konec je vidět že se pojistka velice hodila, protože Sao Fenga s ostatními napadla Východoindická společnost. Gibbs s ostatními vyběhl na pomoc Barbosovy a Sao Fengovi kteří v boji značně prohrávali. Podařilo se jim však utéct na Císařovnu a vydává se na konec světa zachránit Jacka a svolat konkláve. Když Jacka najdou ,myslí si, že jsou všichni, včetně Gibbse halucinace. Jacka však přesvědčí že jsou skuteční. Gibbs byl také jedním z mnoha které Jack vzal ochotně na Perlu. Zatím naposledy se objevuje v posledním boji Piráti versus Společnost z Holanďanem, kde se Gibbs se všemi zůčasní boje, který přežijí.

Ve 4.díle se obejvuje jako nedobrovolný člen privatýřské posádky kapitána Barbossy. Vydá se na cestu za kalichy Cartagenskými a pro změnu vše přežije-náš nesmrtelný Gibbs :D Poté se přidá k Jackovi osvobodit jejich milovanou Perlu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.