Pomsta královny Anny

2. prosince 2011 v 19:57 | Therressa |  Pirátské lodě
The Queen Anne's Revenge...

Nejobávanější plavidlo Sedmi moří,napěchované děly a zkrášlené lidskými kostmi,patří Edwardu Teachovi,známému jako Černovous. Pomsta ožívá podobna jako obřímu netvorovi,alespoň dokud její kapitán vládne Tritonovým mečem.
Díky němu se tento koráb podřídí jeho vůli a rozsévá hrůzu všude,kam zamíří..

Tato děsivá fregata má velké množství plachet,takže je schopná plavby i ve slabém vánku. Oproti ostatním lodím,jež se ji snaží překonat v honičce o prvenství u Pramene mládí,se však ještě pyšní další výhodou-neplaví se na ní nějací obyčejní námořníci,ale hrůzostrašná posádka složená z pirátů a nemrtvých!

Legendy praví,že Černovousovu loď postavily jeho oběti. Ale když se podíváme důkladněji (viz. obrázek dole),zjistíte,že byla ve skutečnosti postavena také z nich. Lebky upevňují trup lodi.

Řecká tragedie
Tajná zbraň na přídi Pomsty vychází z řeckého ohně,starobylého vynálezu z Byzantské říše. Galionová figura ve tvaru kostlivce vypustí sirnou spršku,jež na nepřátelské lodi rozpoutá divoké žhnoucí peklo! (viz. obrázek)

na trupu lodi jsou lebky obětí..


Posádka:


prosím kopírovat POUZE se zdrojem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.