Vládce Černé magie

1. prosince 2011 v 18:41 | Therressa |  Edward Teach (Černovous)
Děsivé vzezření a vražedná jiskra v chladných očích dělají z Edwarda Teache toho nejobávanějšího piráta ze všech.
Tento bezcitný zabiják a pán temné magie je po celém světě znám pod přezdívkou Černovous.A nyní mu kormidelník prorokuje,že se jeho čas krátí a jeho konec byl předpovězen. Jen Pramen mládí mu může pomoci zvítězit v té neojobtížnější bitvě-se samotnou smrtí!

Černovous je oděný v kůži tak temné jako jeho nechvalně proslulé činy, že vnáší do srdcí obyčejných smrtelníků už na první pohled hrůzu!
Černovous vládne díky Tritonově meči nadpřirozenou mocí. Tato zbraň ,oníž se vypráví,že byla ukuta v bájné Atlantidě,dokáže pomocí tajemných sil oživit mrtvé. Díky této zbrani dokáže Černovous "oživit" svou loď Pomstu královny Anny!

Černovous věří v temnou víru. Domnívá se totiž,že je svému Stvořiteli nejblíže,když sleduje bolest a utrpení. Věří,že muka odhalují skutečnost a díky tomu ukazují život takový,jaký opravdu je.

Černovous,proslulý naprostým nedostatkem soucitu,věnuje neobvyklou pozornost osudu své údajné dcery Angeliky. Prohlašuje,že by za její záchranu dal svou duši!zdroj: Obrazový slovník PotC 4-prosím kopírovat pouze se zdrojem :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.