Weatherby Swann

3. ledna 2012 v 20:59 | Therressa |  Ostatní postavy
Weatherby Swann je guvernér Port Royal a otec Elizabeth. Je to klasický bohatý muž žíjcí v přepichu, nenávidí pohled na krev a nadevše miluje svou dceru, o kterou se stará sám už od jejího dětstí.

Má dům s krásnou vyhlídkou na moře. Poprvé se objevuje v prvním díle, kde mu unesou jeho jedinou dceru Elizabeth a požádá Jamese Norringtna, aby mu jí pomohl najít.Do toho se však zaplete Jack Sparrow a William Turner, kteří se také vydávají za záchranou Elizabeth ,což Guvernéru Swannovi přidělává starosti. Na konec najdou Elizabeth a Jacka na ostrově.

Poté následuje bitva z Barbossou a Swann se zabarikáduje v kajutě kde svádí krutý boj s rukou nemrtvého piráta z Černé perly, boj Norrington vyhraje, Elizabeth zachráněna, Wilowy odpuštěno a Jacka čeká šibenice.


Z té ho ale Will zachrání a před Swannem řekne, že miluje Elizabeth- ta ihned přiběhne k Willovi a Swann řekne vojákům, aby dali pryč pušky, které mířili na Jacka a Willa.

Dále je ve druhém díle kde Elizabeth a Wila čeká poprava, Willa Beckett pošle pro Jackův kompas a Elizabeth dá do vězení, to guvernéra Swanna silně rozzuřilo a Elizabeth osvobodil a chtěl jí poslat po moři pryč.

Když dorazili do přístavu uviděli jak Mercer zabil kapitána, který měl odvést Elizabeth, guvernéra zatkli a Elizabeth utekla. Swanna pustili pod podmínkou, že bude pomáhat Beckettovi a výměnou za to mu Beckett pomůže zachránit Elizabeth. Ve třetím díle umírá když zjistí moc informací o truhle mrtvého muže.Obejvuje se jako "bloudící" duše po moři,kterou měl převézt Davy Jones. Když to uvidí jeho Elizabeth,rozbrečí se a chce otci pomoct na palubu,avšak tomu není záchrany. Nakonec suše bez jakéhokoli citu řekne:
,,Mám pozdravovat maminku,he?" Zbloudilé duše si neuvědomují nic..nikdy nedoplují tam,kam mají bez svolení a doprovodu Jonese. Guvernér tedy neskončil až tak dobře,jak jsem myslela...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.