Únor 2012

Pátý díl,blíží se..?

23. února 2012 v 15:08 | Therressa

Vrátí se "hvězda" ? Ano,je to v uvozovkách. Vemte si názor všech lidí,kteří (ne)souhlasí s Robem.

Rob Marshall režisérem Pirátů z Karibiku 5 .
Výroba filmu Piráti z Karibiku 5 bude asi trvat o trochu déle, než se čekalo. Johny Depp stále oficiálně nepotvrdil účast na natáčení, scénář píše jen Terry Rossi, který pracuje bez svého obvyklého spolupracovníka Teda Elliotta, a vypadá to, že studio Disney selhalo i v přesvědčování vysoce postavených filmových režisérů, jako je např. Tim Burton, Sam Raiminebo Alfonso Cuaron.

Rozhodně to však neznamená, že bychom další pokračování příběhů Jacka Sparrowa (pardon, kapitána Jacka Sparrowa) neviděli. Pouze to znamená, že bude výroba trvat trochu déle a pravděpodobně film nebude hotov dříve jak do léta 2014.

Z těchto informací také vyplývá, že režisérem pětky by stále mohl být Rob Marshall. Ten má se studiem dvouletou smlouvu a aktuálně je stále součástí projektu - ač jeho účast na dalším pokrčování není oficiálně potvrzena. Uvidíme tedy, jak se situace bude vyvíjet poté, co Rossi dopíše scénář.
Novinky,co se děje...

23. února 2012 v 14:58 | Therressa |  Novinky
Ahoj návštěvníci a moje trpělivá Affs,
v nejbližší době blog aktualizuji a napíšu aspoň jeden podestatný článek-Novinky ze světa natáčení pátého dílu. Doufám,že mi odpustíte,už budu hodná! :D

Novinky..
Tak prosím :D Nic moc vlastně se chci jen vypovídat. Vše se dozvíte v dalším článku,řekněme za půl max hodinu :D


Proč já.. :(

8. února 2012 v 10:34 | Therressa |  Novinky
AHoj Affs,piráti a další...
Probíhá mi přípravkana zkoušky konající se až dubnu :( Na blogu skoro nejsem a tak se moc omlouvám. Vše napravím a budu se snažit to dát zase do pořádku!!!

Díky za věrnost! :)
Therressa
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.