Březen 2012

Wanna be Aff?

24. března 2012 v 12:20 | Therressa |  Wanna be Aff?
A taky jedna důležitá věc! Pokud chcete být mé Aff,tak to prosím pište sem,jinak v tom nemám přehled :)

Pauza na blogu! :D

24. března 2012 v 12:19 | Therressa |  Novinky
Ahoj!

Chci jen upozornit Affs,a všechny ostatní,že celý příští týden jsem pryč-na horách! Poslední sníh-toho musím využít. Proto se omlouvám,že tu budu jen po večerech a tudíž každý den nepřibyde článek,možná obden (?),pokud vůbec :)

Děkuju za trpělivost a toleranci! :D

Therr

P.S: Požádala jsem své Aff Bells,aby mi udělala design.. no uvidíme,zatím se neozvala,ale už to chce změnu! :D
P.P.S: Jdu najít další článek o natáčení a scénáři ohledně pátého dílu.. Yeah! :D

Kontakt na Autorku

23. března 2012 v 20:10 | Therressa |  Novinky
Ahoj návštěvníci,Affs.. atp.,prostě všichni..


Ráda bych se dozvěděla Vaše názory na články a komentáře,videa atd. Proto zde přikládám kontakt na Skype,který jako jediný ze sociálních sítí využívám. Pokud by jste chtěli napsat něco formálnějšího,neváhejte napsat na email terezka.mrazkova@email.cz. A teď ten Skype...

Skype jméno mám mrazkova.terezka,a pokud by se stala nemilá věc,a to to,že by jste mě nenašli,tak poté zkuste nick Therressa,a mělo by mě to najít.. :)

Děkuju za Váš čas! :)

Jerry Bruckheimer-PotC 5

23. března 2012 v 16:32 | Therressa |  Piráti z Karibiku 5: Beyond The Seas World
Zajímavé,nastavila jsem sic titulky,ale moc z nich asi nepochopíte :) Rozhodně 5 BUDE!

Beyond The Seas World-True or Fail?

21. března 2012 v 20:22 | Therressa |  Novinky
Halo halo piráti všech končin a moří!

Co by jste řekli novému dílu Pirátů z Karibiku? Tento článek vám o tom něco nového poví.. Doufám nového. Je to z anglických stránek,ale jelikož Vás mám moooc ráda,a děkuju Vám za trpělivost,přikládám jak odkaz,tak STRUČNÝ překlad :)

Vítr do plachet!

Světová premiéra Pirátů z Karibiku se blíží! V pátém díle lze vidět,jako již obvykle,Kapitána Jacka Sparrowa a posádku Černé perly,která,jak už to z textu vyplívá,bude osvobozena. Údajně by se měli vrátit i Elizabeth Swann,jako vůdce Jihočínského moře,posádka Císařovny a cpt. Barbossa,který nově ovládá Pomstu královny Anny,Calypso,dokonce i Willa Turnera a jeho Bludného Holanďana.

Pátý díl této veleúspěšné série by měl pojednávat o znovuukradení Aztéckého zlata. Potulují se po Karibském moři a Jackovi zde tropí neplechu-Jak si s tím poradí?

Dále by se měl rozvíjet děj po získání Holanďana Willem a spol. Co ještě skrývá ona Calypso? Jakou má moc?

I naše všemi zbožňovaná Angelika nyní figuruje velmi zřetelně. Získá jakousi zázračnou moc,s níž buď bude chtít zabít Jacka,nebo získat poklad pro sebe. Uvidíme…

Černá perla,ano naše uvězněná kráska,by měla svést boj s "vody živými" a s "živými z vody".. A jak tento mystický název napovídá-odehrává se vše na moři :D Tudíž málo bude figurovat souš a naše láskyplná Tortuga :(

Více se dozvíte z nestručného,avšak velice nepřehledného překladu-upozornuji,že je to z Google translate,tak v zdatná a sečtělá v Aj nejsem :))


odkaz na stránku: ZDE

Hned to bude!

6. března 2012 v 17:08 | Therressa |  Novinky
Ahoj všem!
Takžé.. jelikož teď stíhám jen tyto věci- přítele,spánek,škola a škola..- moc času mi nezbývá pro můj tak těžce (:D) udělaný blog! Snažím se to napravit.

Ale moje milá Affs,trochu jste mě zklamali.. to se vždycky musím ozvat jen já? Aby jste sem vůbec zašli? (Kromě Sáby a Bells :))

Díky za přečtení a ještě dnes přidám článek!!!Líbající
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.