Beyond The Seas World-True or Fail?

21. března 2012 v 20:22 | Therressa |  Novinky
Halo halo piráti všech končin a moří!

Co by jste řekli novému dílu Pirátů z Karibiku? Tento článek vám o tom něco nového poví.. Doufám nového. Je to z anglických stránek,ale jelikož Vás mám moooc ráda,a děkuju Vám za trpělivost,přikládám jak odkaz,tak STRUČNÝ překlad :)

Vítr do plachet!

Světová premiéra Pirátů z Karibiku se blíží! V pátém díle lze vidět,jako již obvykle,Kapitána Jacka Sparrowa a posádku Černé perly,která,jak už to z textu vyplívá,bude osvobozena. Údajně by se měli vrátit i Elizabeth Swann,jako vůdce Jihočínského moře,posádka Císařovny a cpt. Barbossa,který nově ovládá Pomstu královny Anny,Calypso,dokonce i Willa Turnera a jeho Bludného Holanďana.

Pátý díl této veleúspěšné série by měl pojednávat o znovuukradení Aztéckého zlata. Potulují se po Karibském moři a Jackovi zde tropí neplechu-Jak si s tím poradí?

Dále by se měl rozvíjet děj po získání Holanďana Willem a spol. Co ještě skrývá ona Calypso? Jakou má moc?

I naše všemi zbožňovaná Angelika nyní figuruje velmi zřetelně. Získá jakousi zázračnou moc,s níž buď bude chtít zabít Jacka,nebo získat poklad pro sebe. Uvidíme…

Černá perla,ano naše uvězněná kráska,by měla svést boj s "vody živými" a s "živými z vody".. A jak tento mystický název napovídá-odehrává se vše na moři :D Tudíž málo bude figurovat souš a naše láskyplná Tortuga :(

Více se dozvíte z nestručného,avšak velice nepřehledného překladu-upozornuji,že je to z Google translate,tak v zdatná a sečtělá v Aj nejsem :))


odkaz na stránku: ZDE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pusik553 Pusik553 | 15. září 2013 v 13:24 | Reagovat

lákavé, velmi :-D a neboj - když jsem na pc tak za mě taky většinu práce vykoná překladač :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.