Duben 2012

Revenge of Angelica II.- Duše

24. dubna 2012 v 16:08 | Therressa |  Revenge of Angelica

Pirates of the Caribbean: Revenge of Angelica
Piráti z Karibiku: Pomsta Angelicy

Neoficiální pokračování známého filmu "Piráti z Karibiku".
Slavný kapitán Jack Sparrow se tentokrát vydává se svým dávným (ne)přítelem kapitánem Hectorem Barbossou nalézt ostrov, na kterém je odpověď na otázku, kterou si klade už několik měsíců: ,,Jak dostat Černou perlu z lahve?" Na scénu se opět dostává pirátka Angelica a Elizabeth Turnerová se svou lodí Císařovnou. Co se stane, až se tihle čtyři znovu shledají? Jakému nebezpečí budou muset čelit tentokrát?

2. díl - Duše

Žena proti ní jí naznačila,že má nasednout do člunu a tak Angelica poslechla a sedla si na záď člunu, obklíčená dvěma ostražitými bojovníky. Byla neklidná, co ji na nové lodi čeká a taky, jak ji mezi sebe přijmou. Každopádně k Elizabeth cítila jakousi důvěru, ale nadále ji pozorovala.
Ona z ní ale také ještě nespustila pohled. Už tušila, že od ní jim žádné nebezpečí nehrozí, ale za těch pár let, co byla pirátkou, se naučila nedůvěřovat skoro nikomu. Rozhodně to tak bylo jistější. Když se člun dostal až k Císařovně, zachytila se okraje lodě a vylezla nahoru. Počkala, až se za ní objeví i Angelica a rozhlédla se po lodi. ,,Vítej na Císařovně."
Angelica se trochu protáhla a znejistěla při pohledu na bojovníky. Byli jistě perfektně vyzbrojeni,a tak neměla žádnou šanci v případě nutnosti uniknout. ,,Děkuji.." zamumlala a rozhlížela se po nádherné lodi. ,,Tak,kam vyrazíme? Mimochodem,Elizabeth,ráda bych si s tebou promluvila.." bojovníci ji napjatě sledovali, ,,o samotě." Řekla rychle.
,,Samozřejmě." Přikývla a obrátila se na dva piráty. ,,Nemáte nic na práci?" Nadzvedla obočí, ti dva jen nečinně přikývli a odebrali se ke zbytku pracující posádky. Nebála se, že kdyby si na ni Angelica něco zkusila, že by se nedokázala ubránit. Možná byla těhotná, ale ne bezmocná. Došla až nahoru po pár schůdcích ke dveřím své kajuty a počkala až ji dojde, než vešla dovnitř.

Revenge of Angelica I.

18. dubna 2012 v 17:45 | Therressa/Hattie |  Revenge of Angelica
Očekávaný první díl povídky Revenge of Angelica. Upozorňuji,že to je NEoficiální,vymýšleli jsme to my dvě,z našich vlasntích hlav. Pokud někde uvidím jen část zkopírovanou,nejen že se budu velmi zlobit,ale Váš blog bude též nahlášený.
Děkujeme (děkuju) za pochopení.

Užijte si to! :)


1. díl - Staří známí

Jack vysedával v jedné z krčem v Tortuze, nohy měl nahoře na stole a už nějakou tu chvilku sledoval střelku svého drahocenného kompasu. Téměř nerozuměl tomu, kam chvilkami ukazovala. Jednou k severu, pak zase k západu. Pravděpodobně směrovala ke dvěma věcem. Byl si jistý, že jednou z nich byl způsob jak dostat Černou perlu ven z té prokleté lahve, ale ta druhá? Neměl ponětí. Poprvé si myslel, že to bude rum, jenže vypil pět lahví a pořád se nim nedělo. Takže usoudil, že rum to nebude. S nakrčením nosu konečně kompas zase zaklapnul a strčil ho zpět do kapsy. Rozhlédl se po hospodě a rukou automaticky sáhl na stůl pro flašku s rumem. Párkrát si loknul, třírohák si dal přes oči a víc se uvelebil v židli. Přemýšlel.

Revenge of Angelica

17. dubna 2012 v 16:45 | Hattie |  Revenge of Angelica
Pirates of the Caribbean: Revenge of Angelica
Piráti z Karibku: Pomsta Angelicy
Autor: Therressa, Hattie
Hlavní postavy: kapitán Jack Sparrow, Angelica Teach, Elizabeth Turnerová, kapitán Hector Barbossa, Joshamee Gibbs...
Stručný děj: Neoficiální pokračování známého filmu "Piráti z Karibiku".
Slavný kapitán Jack Sparrow se tentokrát vydává se svým dávným (ne)přítelem kapitánem Hectorem Barbossou nalézt ostrov, na kterém je odpověď na otázku, kterou si klade už několik měsíců: ,,Jak dostat Černou perlu z lahve?" Na scénu se opět dostává pirátka Angelica a Elizabeth Turnerová se svou lodí Císařovnou. Co se stane, až se tihle čtyři znovu shledají? Jakému nebezpečí budou muset čelit tentokrát?
Varování: Mohou se objevit lehké sexuální scény, násilí
Časové období: Po skončí 4. dílu PotC
Žánr: Dobrodružný, romantický
Dokončeno: Ne
Počet kapitol: ?

Toto je z blogu parťačky v této povídce a skvělé kamarádky-Hattie. :)

P.S Nezapomeňte se podívat na trailer,je dokonalým dílem naší Hattie :))

Revenge of Angelica-Trailer

17. dubna 2012 v 16:14 | Therressa |  Novinky
Celosvětová premiéra dvou excelentních autorek přichází na scénu! Revenge of Angelica vás zavede do dob,kdy se náš Kapitán marně snaží dostat Perlu z láhve, a Angelica je stále na ostrově.. :D

Mimochodem,je to jen vtip.. :D Nicméně,užijte si to!

Hattie + Therressa :D

Nový Design!

15. dubna 2012 v 15:52 | Therressa |  Novinky
Ahoj dnes podruhé!
Po půl roce jsem konečně našla šikovného človíčka-jistou Hattie-která byla tak laskavá,že mi vyrobila a DOKONCE nastavila dess! Jelikož ten starý už se příčil i mně,tak jsem musela někoho najít..

TÍMTO CHCI MOC A MOC PODĚKOVAT HATTIE,PROTOŽE JE TO ZLATÝ ČLOVĚK,KTERÝ MI UDĚLAL NEUVĚŘITELNOU RADOST!

P.S: Doufám,že se bude líbit
P.S2: Čekejte extra novinku na blogu,kterou plánuju společně s Hattie. Držte palce! :)

Therr

New Aff-Hattie

15. dubna 2012 v 9:58 | Therressa |  *SB* Spřátelené Blogy
Dobré ráno přeji,

spřátelila jsem blog s další úžasnou blogerkou-Hattie-odkaz na její blog najdete přímo..

ZDE :D a nebo jednodušše kliknete na ikonku,která se nachází níže..


Excelentní provedení,střípky z Johnnyho života atp. najdete rozhodně zde! DOPORUČENO!

P.S: Hattie by mi taky mohla udělat design,už jsme se dohodly a mohlo by to být opravdu vydařené :)

Aff-Everlinet

14. dubna 2012 v 20:31 | Therressa |  *SB* Spřátelené Blogy
Ahoj,
spřátelila jsem blog s Everlinet,kdo by se chtěl juknout tak..

TADY máte odkaz.

Vřele doporučuji a přeji příjemný večer :-)

P.S: Nevím,či preferuješ diplomky,možná je to taková hračička,ale mě obvykle potěší :)

Porovnání pirátek a dnešních dívek

14. dubna 2012 v 10:24 | Therressa |  Novinky
Nevím ,proč mě napadlo napsat tento článek, možná je to tím, že jsem udivena, jaký je to rozdíl. Možná tím, že mě o tom napadla úvaha.. Trochu takové zamyšlení.

Vzhled
První,co Vás na dívce,ať už jste kluk nebo holka :D, zaujme,je její vzhled. Coby fanynka volného oblečení,pohodlných svršků a komfortní obuvy,bych se asi přikláněla k oběma ,,druhům". Jelikož nemám tu možnost,a to je velká škoda! :D, nosit pirátské oblečení,je mi tedy bližší to dnešní. Avšak líčení.. Dnešní holky se opravdu neumějí líčit,neříkám,že neexistují světlé vyjímky,ale.. Pirátské holky uměly být hezké,i když třeba nevlastnily stíny od Bobbiho Browna,nebo rtěnku od Diora.. Musím však uznat,že na svůj vzhled snad dbaly méně,než ty dnešní. Spoléhaly spíše na to,jak svůdné dokážou být a taky jak moc hluboký výstřih dokážou sehnat.. :D S tím bych zase hlasovala pro dnešní holky.

Povaha
Povahou se tyto dvě strany až smutně liší. Zatímco pirátky létaly po přístavech a svedly kdejakého piráta,dnešní dívky se bojí oslovit i svého kamaráda. Jsme méně drzé,více ostýchavé a bojíme se porážky. Ale proč taky? Protože dnes okolo sebe máme až neuvěřitelný počet konkurence,kdežto pirátka ta nikoli.
Co bych asi nejvíc vytkla oběma stranám je slovníček. Dnes jsou asi atraktivní pouze slečny,které píšou slova typu: ,,WerunQa,milášku,lásQuju tě, ..." a tak dále. Asi jim to přijde přitažlivé,když holka šišlá naprosté nesmysli. Pirátky zas používaly hodně,opravdu hodně chlípná slova,které nebudu psát.. Někdo by mě mohl nahlásit snad :D
Chůze,dneska si holka vezme džíny,tenisky a jde,schoulená ve vlastních myšlenkách. Pirátky se naopak houpaly v bocích,chodily s hlavou vztyčenou a nebály se ukázat své přednosti. Dneska to tak není..A ani se tomu moc nedivím.

Víte co je nejhorší? Že vlastně údajné pirátky můžeme tak nazývat pouze po vidění filmu Piráti z Karibiku. Doopravdy to bylo jinak,myslím si,byly to tzv. běhny,které akorát toužily po tom,narvat si kapsu zlaťákama.. Hrůza. Přesto všechno,čím by jste chtěli být?! Vezmeme v potaz,že piráti se taky počítají :D A dnešní kluci,bezpochyby.. Každopádně hlasujte v anketě a já během týdne zveřejním výsledky :)

Therr


Blog potřebuje design!

3. dubna 2012 v 17:50 | Therressa |  Novinky
Ahoj,

tak je mi líto,že se neozvala jedna grafička.. Nicméně,vyhlašuji,že hledám grafika,který zvládne design na téma Piráti z Karibiku! Už to potřebuje obměnit a já fakt nevím,kdo co dělá.. Proto prosím,hlašte se zde :-)

Případné dotazy do komentářů..
Nebo na email terezka.mrazkova@email.cz
či případně Skype mrazkova.terezka

Díky všem,kdo mají tu ochotu sem lézt! :D
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.