Květen 2012

Revenge of Angelica III.-Až za obzor

30. května 2012 v 20:47 | Therressa |  Revenge of Angelica
Pirates of the Caribbean: Revenge of Angelica
Piráti z Karibiku: Pomsta Angelicy


Neoficiální pokračování známého filmu "Piráti z Karibiku".
Slavný kapitán Jack Sparrow se tentokrát vydává se svým dávným (ne)přítelem kapitánem Hectorem Barbossou nalézt ostrov, na kterém je odpověď na otázku, kterou si klade už několik měsíců: ,,Jak dostat Černou perlu z lahve?" Na scénu se opět dostává pirátka Angelica a Elizabeth Turnerová se svou lodí Císařovnou. Co se stane, až se tihle čtyři znovu shledají? Jakému nebezpečí budou muset čelit tentokrát?


3. díl - Až za obzor

Angelicu probudilo tvrdé drcnutí lodi. Jsme v přístavu. Zalapala po dechu a zvedla se z lodní lavice. Už dlouho se pořádně nevyspala a tohle potřebovala. Viděla pobíhající členy posádky po palubě,kteří připravovali loď k zakotvení. Rozhlédla se směrem nahoru a spatřila majestátně vyhlížející Elizabeth,která rázně rozdávala rozkazy. Angelica se usmála a vrávoravě popošla k levoboku. Dívala se směrem k Tortuze. Věděla,že přijde čas,kdy to město pořádně prozkoumá,ale že zrovna z takových důvodů? Loď se pomalu přibližovala k molu. Když bylo vše přivázané a loď zajištěná,nejdříve vyšli dva zdatní bojovníci a teprve za nimi kapitánka. Pro každý případ, uchechtla se Angelica a chystala se taky odejít z lodi. Podívala se na panenku Jacka,zavěšenou na jejím boku, a usmála se. Musel hodně trpět. Svižným krokem opustila loď a zaujala místo za Elizabethinou stráží.

Přepadla mě..

30. května 2012 v 13:05 | Therressa |  Novinky
Ahoj!

Proč jsem tady.. Proč jsem tady tak brzy? Neměla bych být ve škole? No, z ní mě "vyhodili"..:D Třídní prudce namítl, že nejsem ve stavu odpovídajícímu mým výkonům, a tak neprodleně musím opustit školu a vyležet se. A to jsem jeho "oblíbená"..:D Takže se nudím doma.. Ale aspoň sem mohu něco napsat, minulý článek byl vůči Pirátům dost arogantní, tak bych to měla napravit..:) Jo, jinak jsem nemocná.. Kdyby Vám to nedošlo.:D

Překonání Pirátů?

27. května 2012 v 14:38 | Therressa |  Novinky
Ahoj po dlouhé době,
mám za sebou další těžké období, tentokrát se ztrátou nejlepšího přítele, a tak se omlouvám, že jsem měsíc nenapsala NIC. Totálně NIC. A dalším článkem asi nepotěším příznivce Pirátů z Karibiku, protože nejen že mají velmi dobrou konkurenci, ale konkurence předčila mé představy a u mě vyhrává.

A další rest-MajdushxD

13. května 2012 v 11:07 | Therressa |  *SB* Spřátelené Blogy
A dodávám další rest.. Konečně jsem se dokopala přidat si MajdushxD Do Affs, přitom jsem ji sama požádala..

No, nezabili byste mě? :D


Hnedle si tě dám do seznamu a moc se ti omlouvám! :D

Zameškávání blogu

13. května 2012 v 10:56 | Therressa |  Novinky
Vážení návštěvníci,
jak jste si jistě všimli, tento blog je trochu..trochu zameškaný. Mám zde obrovskou absenci, ale v poslední době není v mých silách ji zlepšit. S Hattie píšeme povídku, máme už přes 10. dílů, domnívám se, a brzy by měl být zveřejněný i díl 3.

A abych tak nějak vysvětlila svou absenci...
To víte, příprava na léto, které mám dost narvané a to tak, že nebudu i 14 dní na PC...:) Hned po vysvědčení jedu na (do) Špindlerův mlýn, kde mě čekají krásné, letní horské procházky a řádění na kole. Avšak to pouze 4 dny a možná i s vlastním notebookem, který bych koncem léta konečně měla dostat. Takže to vám budu moct napsat. Hned poté utíkám na krásný ostrov Itálie-na Sardinii. Pizza, drinky, smaragdové moře, písečné pláže.. Nechce někdo se mnou? :D Zde strávím cca 2 týdny, ale také s počítačem, takže sice ne tak často, ale taky se ozvu..:) Dále můj program zaplňuje chalupa v jižních Čechách s velmi, ale velmi pomalým internetem, takže také nic moc, ale snad, snad alespoň jeden článek napíšu..:)
Přichází ta bezPC část mých prázdnin. Hned první týden odjíždím na "koňařský přírodní tábor", kde jsou totálně ZAKÁZANÉ mobilní telefony.. (stejně si ho vezmu-nenapravitelná >D), tudíž asi notebook nebude to pravé ořechové. To se sem týden nedostanu..:( Potom mám 2 týdny volna, které chci strávit především na chalupě a venku s přáteli, tudíž PC odpadá. A poslední týden mám tábor Survive-Přežít! Kam jedu s mou nejlepší kamarádkou. Nové známosti, místa.. No, jednodušše se těším.

A co Vy a Vaše prázdniny? Taky se tak těšíte? :)

S pozdravem,
Therressa
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.