Překonání Pirátů?

27. května 2012 v 14:38 | Therressa |  Novinky
Ahoj po dlouhé době,
mám za sebou další těžké období, tentokrát se ztrátou nejlepšího přítele, a tak se omlouvám, že jsem měsíc nenapsala NIC. Totálně NIC. A dalším článkem asi nepotěším příznivce Pirátů z Karibiku, protože nejen že mají velmi dobrou konkurenci, ale konkurence předčila mé představy a u mě vyhrává.Do kin přišla šokující novinka-AVENGERS.
Kdo o nich neslyšel? Nepřemožitelní hrdinové z dílny Marvel se vracejí, tentokrát v týmovém podání. Nechybí technicky vyspělý Iron Man v podání skvělého a excelentního Roberta Downey Jr., který by se podle mě vzhledově vyrovnal Johnny Deppovi, nepřemožitelný Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow se specifickými schopnostmi a dokonalým smyslem pro jednání(Scarlett Johansson), staromódní, ale přesto milovaný Captain America (Chris Evans), pro mě nový, úžasný lukostřelec Hawkeye (Jeremy Renner), polobůh Thor, který předvedl skvělé gagy (Chris Hermsworth) a jako jejich "vůdce" se pasuje jistý Nick Fury, vedoucí nejlepší ochranné organizace, známé též jako S.H.I.E.L.D. Na Zem se dostává prapodivná částečka vesmíru, čistá energie, známá jako Teseract. Viděli jste někdo film Thor? Ne? No, tak jelikož já taky ne, chvíli mi muselo v hlavě vrtat, kdo je onen Loki, který chce ten Teseract-Ano, bratr Thora, boha blesku, nebo jak..:)
Loki se stává představitelem ostatních planet vesmíru, vůdcem Čitorií, a "osvoboditelem Země" alias zbavení svobody lidstva. V první polovině filmu jsou samé neshody v týmu Avengers, a kdyby to tak pokračovalo, nebyla by příliš velká šance, že by vyhráli. Avšak v druhé polovině jdou neshody stranou, vtip sem, vtip tam a vše se obrací v jejich prospěch. Klasický Happy End to ale není, což se mi líbí..:) Každý jde nakonec svou cestou, ale až příště bude Země potřebovat pomoc, oni to budou vědět..:)

Pro mě je tento film nejlepší, jaký jsem kdy viděla, a překonal pro mě i Piráty z Karibiku. To, že se mnou souhlasit nebudete, chápu, ale statistiky mluví za vše..:))

Therr

P.S: Pardon, že to nesouvisí s blogem..:) A nic moc mě nenapadá k Pirátům.
P.P. S: Jdu oběhnout Affs..:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | 27. května 2012 v 14:58 | Reagovat

Ahoj! :-)
Prosím podpoř mého kamaráda, dej like této stránce - http://www.facebook.com/SteakpsFanPage?ref=tn_tnmn
Předem moc děkuju! :-)

2 jackie jackie | Web | 30. května 2012 v 11:58 | Reagovat

sice jsem to neviděla ale piráti jsou lepší :-D ale každý má jiné názory :-)

3 therressapirates therressapirates | Web | 30. května 2012 v 12:22 | Reagovat

[2]:Avšak lepší posuzovat PO zhlédnutí filmu..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.