Červenec 2012

Nový design od Hattie :)

29. července 2012 v 21:05 | Therressa |  Novinky
Ahoj! :)

Trochu vybočuji z mé předem domluvené prázdninové přestávky, ale musím něco napsat ohledně nového dessu/ designu :) V první řadě za něj chci moc poděkovat Hattie. Je to ta nej, nej, nejlepší osoba, spisovatelka a kamarádka! :) Je prostě DOKONALÁ <3 :) Navíc je design letní, takže tu bude minimálně do 23.9 :) Pak se uvidí, co bude dál :) S Hattie jsme také dokončily první povídku- Revenge of Angelica- a tak, poté, co jí ještě řádně rozdělíme do kapitol, ji postupně celou zveřejníme. A protože nás to velmi bavilo, a myslím, že i zatím sklidila úspěch, tak jsem se rozhodly pro její pokračování :) Více se dozvíte později :) V polovině srpna by se mělo vše dostat do starých kolejí a měla bych být aktivnější.

Pěkný zbytek večera

Therressa

Prázdniny 1.7.-1.9. 2012

8. července 2012 v 10:12 | Therressa |  Novinky
Ahoj,
ačkoli sem už často nechodím, tak chci nahlásit "dovolenou" v již daném datu, tudíž datu letních prázdnin. Jsem pořád v cizině, a tak mi nezbývá, než se zbavit povinností a blog na chvíli hodit "do kopru". Užijte si léto!

Therressa
POZOR! Články jsou MÉ a vlastnoručně upravené! (Pokud ne,mám zdroj.) Uvidím-li někde zkopírovaný článek BEZE zdroje,ihned nahlašuji! Proto:

©therressapirates.blog.cz Kopíruj pouze s ikonkou,nebo s odkazem či zdrojem.


.